O NAS

SpeedFast jest międzynarodową firmą zobowiązaną do zaoferowania klientom wiarygodnych i niezawodnych usług w zakresie transferów pieniężnych i wymiany walut.

Jej działania na rynku od 2002 roku, w połączeniu z siłą  i doświadczeniem pokazują, że Speed Fast ma na względzie swoich klientów, pracowników, prawo i przepisy odnoszące się do rodzaju działalności.

19

Years

Experience

Branches

4

2

Agents

in London

50

Send money to

Countries

Wspierana przez nowoczesny system finansowy i dokładnie przeszkolony personel, przygotowana jest do zapewnienia klientom najwyższego standardu usług finansowych w świecie biznesu.

Usługi są ściśle monitorowane przez kierownictwo spółki w celu uniknięcia możliwosci uwikłania się w pranie brudnych pieniędzy i inne przestępstwa finansowe. Stanowisko etyczne zwiazane z przepisami dotyczącymi instytucji finansowych w Wielkiej Brytanii oraz w krajach, w których działa firma, daje SpeedFast wiarygodność i bezpieczeństwo.

Dołącz do nas na

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2017 by Speed Fast to nazwa handlowa Speed Financial Services Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone - Regulamin i warunki Speed Financial Services Ltd są regulowane i autoryzowane przez Financial Services Authority w Wielkiej Brytanii jako instytucja płatnicza (FRN 532981)